Klienty po přijetí úhrady žádáme o vyjádření se zda chtějí použít námi vypracované vzorové obchodní podmínky, v nichž upravují především své kontaktní údaje a např. informace o cenách dopravního a podobně, přičemž celým procesem úpravy jejich doprovázejí poznámky, nebo chtějí abychom kontrolovali jejich současné obchodní podmínky a vytvořili tzv. červené moře. Jelikož celý tento proces nelze provést obratem, klienti čekají cca. 25 dní na odpověď k jejich obchodních podmínkám.
 
Klienti, kteří mají zájem rovnou použít námi vypracované podmínky, si je mohou stáhnout z klientské zóny, upravit a publikovat na internetu. Následně nás kontaktují e-mailem s žádostí o certifikaci.
 
Nakolik předmětem certifikace je i provedení tzv. fiktivního nákupu, nejde o klasický "mystery shopping". V našem fiktivním nákupu aby klientům nevznikly žádné dodatečné náklady za případné odeslání zboží, nejpozději do 30 minut od vytvoření objednávky klientovi sdělíme e-mailem, aby objednávku stornoval. Zároveň máme vytvořené takové procesy při fiktivním nákupu, které znemožňují zaslání objednávky. Klienti proto nemusí obávat vzniku dodatečných nákladů.

Telefónni kontakt+421 944 111 530
Komunikacetelefon / online / e-mail
Působímena území České republiky